صفحه اصلی / سلامت / بهداشت و پزشکی / آخرین زمان بندی آزمون های سراسری ۹۹ + جدول

آخرین زمان بندی آزمون های سراسری ۹۹ + جدول

آخرین زمان بندی آزمون های سراسری ۹۹ + جدولامسال با توجه به جا به جایی چند باره زمان بندی آزمون های سراسری در مقاطع مختلف تحصیلی به دلیل بیماری کرونا، داوطلبان می خواهند از آخرین زمان بندی آزمون ها مطلع باشند.

آخرین زمان بندی آزمون های سراسری 99 + جدول

شیوع ویروس کرونا در دنیا و به تبع آن در کشور ما باعث شد تا استمرار حضور مردم در خانه هایشان ضروری شده و از تجمع در مکان های عمومی جلوگیری شود.
این مساله دانشگاه ها و مراکز آموزشی را نیز به تعطیلی کشاند و به دنبال آن، برگزاری آزمون های سراسری نیز تحت تاثیر قرار گرفت.
براین اساس، زمان برگزاری آزمون های کارشناسی ارشد ناپیوسته و دکتری تغییر یافته و براساس آخرین تغییرات برگزاری این آزمون ها به خردادماه موکول شد.
با توجه به این مساله حتما داوطلبان آزمون های سراسری در مقاطع مختلف می خواهند از آخرین زمان بندی آزمون ها مطلع باشند.
جدول زمان بندی آخرین تغییرات برگزاری آزمون های سراسری ۹۹ در مقاطع محتلف به شرح ذیل است.
جدول زمان بندی آخرین تغییرات برگزاری آزمون‌های سراسری ۹۹ در مقاطع محتلف به شرح ذیل است:

آزمون تاریخ ثبت نام تاریخ برگزاری
دکتری PHD ۶ الی ۱۲ آذر ۹۸ ۹ خرداد ۹۹
کارشناسی ارشد ۱۶ الی ۲۵ آذر ۹۸ ۲۲ الی ۲۳ خرداد ۹۹
سراسری ۱۶ الی ۲۴ بهمن ۹۸ ۱۲ الی ۱۳ تیر ۹۹
فنی و حرفه ای ۱۸ الی ۲۵ خرداد ۹۹ ۳ مرداد ۹۹
کارشناسی ناپیوسته ۱۴ الی ۲۵ اردیبهشت ۹۹ ۳ مرداد ۹۹

این مطالب را نیز ببینید!

چگونه کودکانی شاد داشته باشیم؟

چگونه کودکانی شاد داشته باشیم؟یک کارشناس ارشد روانشناسی درباره نحوه پرورش کودکان شاد توضیحاتی داد. میگنا: الهام پورمولایی کارشناس ارشد روان شناسی، مشاور کودک و نوجوان و آموزش کودکان استثنایی درباره شاد بودن کودکان گفت: شاد بودن هدیه ای است که والدین می توانند آنرا به کودک تقدیم کنند. او افزود: یکی از مهم ترین ابزار برای پرورش کودکان شاد دادن حس اعتماد به نفس، عزت نفس و رضایت مندی به آنهاست که با این کار والدین استعداد شاد بودن در کودک را پرورش می دهند. منظور از شاد کردن کودکان شادی لحظه ای و کوتاه مانند دادن اسباب بازی و تنقلات مورد علاقه نیست، بلکه باید کودکانی را پرورش داد که شادی جزء ویژگی بارز و پایدار آنها مانند عزت نفس، خوش بینی و خویشتن داری باشد. پورمولایی با اشاره به راهکارهای مناسب جهت پرورش روحیه شاد در کودکان اظهار کرد: والدین باید با دقت تمام توجه و تمرکز خود را هنگام صحبت کردن کودکان به او دهند و از انجام کارهای دیگر از قبیل صحبت با تلفن، تماشای تلویزیون، بازی با گوشی و ... به صورت جدی پرهیز شود. مرجع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *