صفحه اصلی / پربازدیدترینها / افزایش قاچاق لوازم خانگی نسبت به سال گذشته

افزایش قاچاق لوازم خانگی نسبت به سال گذشته

دانستنی آنلاین:رئیس اتحادیه لوازم خانگی گفت: قاچاق لوازم خانگی، نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین،  سید مرتضی میری رئیس اتحادیه لوازم خانگی درباره  آخرین وضعیت قاچاق لوازم خانگی در کشور اظهار کرد: قاچاق لوازم خانگی، نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی در پاسخ به این پرسش که افزایش چند برابری قیمت لوازم خانگی در بازار صحت دارد یا خیر؟ تصریح کرد: به هیچ عنوان صحت ندارد، چرا که در ایام تاسوعا و عاشورا بازار راکد بود.

میری افزود: اردیبهشت امسال، نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد افزایش قیمت در بازار وجود دارد.

 رئیس اتحادیه لوازم خانگی با اشاره به ورود کالای خارجی که قرار است تا ۲ ماه دیگر انجام شود، گفت: این امر می‌تواند منجر به کاهش قیمت‌ها، در بازار شود که امیدواریم این مهم، محقق شود.

میری در ادامه بیان کرد: زمانی که محدودیت ممنوعیتی در عرضه کالای خارجی به بازار ایجاد می‌شود، بدون تردید این موضوع بر قاچاق تاثیر می‌گذارد.

رئیس اتحادیه لوازم خانگی تاکید کرد: هم اکنون نیرو‌های بازرسی و تعزیزات نظارت کامل بر این واحد‌های صنفی دارند و افراد در صورت تخلف، می‌توانند آن را گزارش کنند.

میری در پاسخ به این پرسش که هم اکنون مشکلی در تامین مواد اولیه در بازار وجود دارد یا خیر؟ گفت: تولیدکنندگان تا حدی توانسته اند صنایع  و مواد اولیه خود را تامین کنند اما که مشکلات در این زمینه هنوز مرتفع نشده است.

این مطالب را نیز ببینید!

ساخت قطعات با تکنولوژی بالا بین مدیرعامل ساپکو و ۱۵ سازنده برتر

دانستنی آنلاین:قرارداد ساخت قطعات با تکنولوژی بالا بین مدیرعامل ساپکو و ۱۵ سازنده برتر داخلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *