صفحه اصلی / تبلیغات و بازاریابی / دوازده دلیل برای تبلیغ کردن در روزنامه
دوازده دلیل برای تبلیغ کردن در روزنامه- پایگاه اینترنتی دانستنی ایران

دوازده دلیل برای تبلیغ کردن در روزنامه

#تبلیغ #روزنامه #دانستنی #بیشتر_بدانیم

۱-دسترسی: هیچ رسانه تبلیغاتی به اندازه روزنامه در دسترس نیست.

۲-گستره توزیع: روزنامه ها به دلیل داشتن محل های عرضه پراکنده در سطح کشور و شهرها، به صورت گسترده و پراکنده در مناطق مختلف عرضه می شوند.

۳-کیفیت: خوانندگان روزنامه ها بهترین مشتریان شما هستند؛ زیرا افرادی از قشری با درآمد بالا، تحصیلات بالا و دارای مشاغل حرفه ای و مدیریتی هستند.

۴-اثرماندگاری: روزنامه ها به دلیل آرشیو شدن اثر ماندگاری طولانی دارند و تبلیغات روزنامه ای به ساختن و تثبیت برند کمک می کند.

۵-مخاطب هدف: روزنامه ها با در اختیار داشتن ستون های ورزشی، سلامت و….جایی مناسب برای هر نوع آگهی در اختیار دارند و با درج پیام هدفمند از مطالب مندرج بهره برداری بیشتری می نمایند.

۶- فوریت: در روزنامه سریع ترین فرم ها و رسانه های تبلیغاتی قرار می گیرد. سر رسیدهای کوتاه آگهی های تبلیغاتی موجب می شود برای درج آگهی در روزنامه و چاپ شدن آگهی تبلیغاتی در عرض دو تا چند روز اقدام شود و امکان به روز شدن تبلیغات در کوتاه ترین زمان وجود دارد.

۷-محیط روزنامه: اعضا ی تحریریه ، مدیر مسئول و سایر اعضای روزنامه به تبلیغات برند درج شده در روزنامه اعتبار خاصی می دهند و تضمین کننده قانونی بودن آگهی درج شده هستند. برای خوانندگان، تبلیغات درج شده در روزنامه به اندازه اخبار روزنامه مهم است.

۸-مرجع خرید: تبلیغات در روزنامه وسیله مناسب و ارزشمندی برای خوانندگان است. تحقیقات اخیر نشان داده است که بیشتر مردم برای تبلیغات خرده فروشی به روزنامه رو می آورند. روزنامه رسانه ای مناسب برای خریدارانی است که مایل به مقایسه قیمت کالاها با یکدیگر هستند، روزنامه در دسترس ترین، به روزترین و قابل اعتماد ترین رسانه است.

۹-قابلیت انعطاف: برخلاف سایر رسانه ها، روزنامه ها به صاحبان آگهی این آزادی عمل را می دهند که در هر اندازه ای که مایلند آگهی خود را طراحی نمایند.

۱۰-اعتبار و اعتماد: مشتریان بیشتر از هر رسانه دیگری به تبلیغات روزنامه ای اعتماد دارند. میزان اعتماد به این رسانه از رادیو،تلویزیون و اینترنت بیشتر است.

۱۱-حق انتخاب برای درگیر شدن در آگهی: در دنیای امروز افراد به تبلیغاتی که به نوعی به آن ها تحمیل شود علاقه چندانی ندارند و دوست دارند خودشان به جستجو در آگهی های تبلیغاتی بپردازند. روزنامه، رسانه ای است که بیشتر خریداران به آن سر می زنند.

۱۲-قیمت مناسب: هزینه تبلیغات در روزنامه ها به علت کثرت تیراژ نسبت به سایر رسانه ها (تلویزیون،بیلبورد و چاپ……) مناسب تر می باشد.

منبع:

سایت شبکه پذیرش آگهی

این مطالب را نیز ببینید!

با کادر های استاندارد آگهی آشنا شویم - پایگاه اینترنتی دانستنی ایران

با کادر های استاندارد آگهی آشنا شویم

پس از انتخاب روزنامه مورد نظر، انتخاب کادر های استاندارد آگهی و صفحه مناسب حائز اهمیت می باشد. مثلاً کادر مناسب آگهی های استخدام و مزایده و مناقصه با توجه به متن مورد نیاز شما تعیین می شود ولی در مورد آگهی های تجاری معرفی و فروش محصول، کادر مناسب باید در اندازه 4/1 یا 2/1 صفحه روزنامه باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *